Nocny maraton w Ostrołęce

Dziewczęta z Rogalińskiej są mistrzyniami budowania emocji. Mazowiecka I Liga Kadetek, Nike Ostrołęka - MOS I 2-3 (25:23, 25:23, 21:25, 18:25, 13:15)

W środę o godzinie 19 00 nasz pierwszy zespół kadetek rozpoczął spotkanie  w Ostrołęce z miejscowym drużyną " NIKE". Rozpoczął niezbyt fortunnie, bo od przegranej dwóch pierwszych setów, w identycznym stosunku 23 : 25. W tych partiach gospodynie grały praktycznie bezbłędnie, czego nie można powiedzieć o zawodniczkach trenera Lizińczyka. W grze tego zespołu doskonałe siatkarskie akcje przeplatały się z kompromitującymi zagraniami.
  Jednak dziewczęta z Rogalińskiej pokazały po raz kolejny, że potrafią walczyć do końca. Tak było i tym razem. Kolejne sety  po ich zdecydowanie równiejszej grze kończą się wygraną do 21,18 i 13. Po 2 godzinach i 25 minutach nocnego siatkarskiego horroru ekipa przyjezdna mogła cieszyć się ze zwycięstwa!

Skład UMKS MOS Wola : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kosieradzka Oliwka, Ludynia Zuzia, Pacuszka Martyna, Rakus Gabrysia, Rozwadowska Martyna, Waligóra Karolina, Wydmańska Julka.