Progres z seta na set

Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS II - UKS MDK II 1:3 (18:25,17:25,27:25, 18:25) Pomimo przegranej byliśmy świadkami dobrych dwóch setów, w wykonaniu podopiecznych trenera Trzcińskiego.

Początek gry w wykonaniu naszych siatkarzy nie był dobry. Zespół MDKu wypracował 3-4 punktową przewagę , którą utrzymywał do końca seta, ostatecznie wygrywając do 18. Drugi set był podobny. Duża ilość błędów w wykonaniu MOS pozwoliła ponownie odskoczyć rywalom na kilka punktów. Set zakończył się z wynikiem 17:25. Progres gry zespołu MOS obserwowaliśmy w trzecim, bardzo wyrównanym secie. Od samego początku do końca seta byliśmy świadkami remisów w punktach. Gra się wyrównała, natomiast w końcówce trzeciego seta byliśmy świadkami emocjonującej rywalizacji. Równowaga 25:25 i dwa zwycięskie punkty dla MOS. Set zakończony zwycięstwem MOSowiaków 27:25. W czwartym secie ponownie siatkarze trenera Trzcińskiego walczyli jak równy z równym od pierwszych punktów do 16 punktu. Końcówka czwartego seta niestety należała do przeciwników. Popełniliśmy kilka błędów, które zdecydowały o wygranej rywali.

Skład MOS II: H.Ryszewski, B.Rubin, K.Jędrzejczyk, M.Czyżak, M.Gawrzydek, J.Muszyński, G.Sucharski, M.Szaniawski, M.Kulik, M.Drobek, F.Maliszewski, J.Orlicz, J.Borowicz, D.Zys.