Wygrana kadetek trenera Lizińczyka

Mazowiecka I Liga kadetek MOS 1 – MOS 2 3:0 ( 25:10, 25:3, 25:5)

Dzisiejsze popołudnie stało pod znakiem spotkania siatkarskiego dwóch zespołów MOS. Na własnym parkiecie spotkały się : zespół kadetek trenera Lizińczyka oraz młodszy zespół trenera Krukowskiego. Końcowy wynik nie zaskoczył, wygrały- doświadczenie siatkarskie i większe ogranie. Już w pierwszym secie widać było wyższość starszych koleżanek, które wykorzystując większe umiejętności bez większego trudu wygrały set do 10. W drugim secie dziewczęta MOS 2 śmielej organizowały atak, ukazując od czasu do czasu swój potencjał. Na uwagę zasługiwały Kaczmarzyk E. i Mazurek K. Niestety kłopoty zespołu z przyjęciem zdezorganizowały ustawienie gry. Długa wymiana piłek w trzecim secie pomiędzy zespołami MOS 1 i MOS 2 przy stanie 8:1 mogła się podobać obserwatorom. W trzecim secie ponownie grę dyktowały starsze koleżanki z boiska. Całe spotkanie zakończyło się trzy setowym zwycięstwem MOS 1.