Przegrana Juniorek na własnym parkiecie

Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS I – Sparta 0:3 (16:25, 16:25, 22:25)

W hali MOS w dniu dzisiejszym spotkały się Juniorki trenera Patriaka oraz siatkarki Sparty. Po nierównej walce dziewczęta z MOS musiały uznać wyższość swoich rywalek.

Pierwszy set był wyrównany do stanu po 13. W kolejnych akcjach nie możemy skończyć piłki i Sparta uciekła do stanu 14:20. Trener Patriak bierze drugi czas próbując przerwać dobry fragment gry Sparty oraz nasze problemy w ataku. Niestety po przerwie nic się nie zmienia i Sparta wygrywa seta do 16.

Na początku drugiego seta Sparta uzyskuje przewagę 2:7. Nasz zespół ma bardzo duże problemy z przyjęciem, musimy grać na wysokiej piłce. Sparta czytając naszą grę organizuje skuteczny wysoki podwójny blok. Juniorki MOS I popełniają dużo błędów własnych i Sparta uzyskuje przewagę 15:6. Od początku do końca przeciwniczki utrzymują dużą przewagę i wygrywają seta do 16.

W trzecim secie do stanu 6:6 jesteśmy świadkami wyrównanej gry. Niestety w dalszej części nasza drużyna zaczęła popełniać te same błędy co w dwóch poprzednich setach i przeciwniczki uzyskują przewagę 7:11. Dobre zagrywki Julki Siuty doprowadziły do remisu po 14.

W końcówce obserwujemy bardzo wyrównaną grę obu drużyn i remis po 20. Niestety ponowne problemy z przyjęciem i przegrywamy seta do 22 i cały mecz 3:0.