Pewna wygrana MOS I

Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - MOS I 0-3 ( 17:25, 21:25, 20:25)

Pierwszy set wygrywa zespół trenera Trzcińskiego po dużej ilości błędów MOS II. MOS I wygrywa pewnym atakiem i mocną zagrywką. W drugim secie byliśmy świadkami lepszej gry drużyny trenera Kellera, która prowadziła do stanu 18:16. Od tego momentu lepsza gra MOS I oraz duże problemy w przyjęciu zagrywki MOS II , wynik zmieniły 19:21. Końcówka tego seta należała do kadetów MOS I, który zakończył set z wynikiem 21:25. Początek trzeciego seta dyktowali kadeci MOS I (1:4). Do połowy seta gra obu zespołów była bardzo wyrównana. Od stanu po 17, ponownie silny element zagrywki po stronie MOS I, który wychodzi na prowadzenie 17:19. Pewna gra MOS I w końcówce trzeciego seta zapewnia wynik wygranej w spotkaniu.