Aktualności

05.11.2017

W Poznaniu czołowe miejsca dla MOS WOLA

Chłopcy z rocznika 2005 i 2006 wzięli udział Ogólnopolskim Turnieju Święta Niepodległości” w Mini Piłce Siatkowej Chłopców w Poznaniu. I, II, IV, XI miejsca rocznika 2005 i 2006 chłopców na poznańskich parkietach.

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga naszych siatkarzy
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga naszych siatkarzy

W kategorii TRÓJEK uczestniczyły dwa zespoły. Pierwszy zespół trafił do grupy A w której wygrał wszystkie swoje mecze uzyskując prawo gry o miejsca 1-4. Zespół drugi trafił do grupy C i zajął w niej 3 miejsce a w kolejnej fazie chłopcy grali o miejsca 9-12. W wielkim finale pierwsza drużyna przegrała po walce odpowiednio z Kędzierzynem Koźle, w drugim meczu musieliśmy uznać wyższość zespołu z Częstochowy, natomiast w ostatnim meczu zabrakło siły i zespół poniósł porażkę z Ozorkowem. Zajmujemy 4 miejsce na 24 drużyny. MOS II natomiast kończy turniej na 11 miejscu.

Turniej możemy zaliczyć do udanych, ponieważ miejsca 4 i 11 to bardzo dobry wynik przy bardzo wysokim poziomie sportowym i dużej ilości drużyn.

MOS I grał w składzie: Maciej Drwięga, Janek Frączyk, Maciej Gusta, Mikołaj Klapczyński;

MOS II: Daniel Chodorowski, Mikołaj Malinowski, Jeremiasz Sadlok Lonc, Maciej Sobieralski, Dawid Borkowski.

Trener: Damian Włoch

Rocznik 2005 odniósł podwójne zwycięstwo zajmując 1 i 2 miejsce w turnieju w Poznaniu. W roczniku 2005 startowało 16 drużyn, podzielonych w pierwszej fazie na 3 grupy po sześć zespołów. Nasze zespoły wygrały wszystkie mecze i awansowały do grupy walczącej o miejsca 1-6. Mimo znacznej przewagi pierwszy i drugi zespół nie wystrzegł się porażki.  Zajęli czołowe miejsca w turnieju.

Gratulacje dla chłopców, a w szczególności z zespołu pierwszego - Daniela Gotowickiego, z zespołu drugiego- Piotra Stępnowskiego. Ogromne brawa i gratulacje za zaangażowanie i wytrwałość dla nowych siatkarzy: Fryderyka Otolskiego i Wiktora Doleckiego.

MOS WOLA I: Daniel Gotowicki, Bartek Tomal, Kuba Henzel, Olek Nowik, Wiktor Dolecki;

MOS WOLA II: Mikołaj Kobyliński, Piotrek Stępnowski, Mateusz Wójcik, Oliwier Żabicki, Fryderyk Otolski.

Trener: Konrad Nassalski

Fotogaleria:

https://web.facebook.com/moswola/photos/pcb.1632823700109852/1632821830110039/?type=3&theater

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy