Kolejny horror drużyny MOS Wola w II lidze mężczyzn. Od 2:0 do 2:3 w Międzyrzecu Podlaskim

Drużyna siatkarzy MOS Wola w II lidze mężczyzn znowu rozegrała pięciosetowy pojedynek. Tym razem nasi siatkarze prowadzili 2:0 w wyjazdowym meczu w Międyrzecu Podlaskim, ale niestety nie dali rady wygrać i przegrali 2:3 czwarty z kolei mecz. Jest więc czwarty punkt ligowy, ale czekamy na zwycięstwo.

Huragan Międzyrzec Podlaski - MOS Wola Warszawa 3:2 (22:25)(23:25)(25:23)(25:22)(15:5)

Skład MOS Wola:

Gawron, Grzymała, Malangiewicz, Bączek, Pacholczak, Gromelski, Drzazga (libero) oraz Borowski, Kulik, Wachowicz, Berwald, Trzciałkowski

Jak przekazał nam w rozmowie telefonicznej trener Krzysztof Wójcik nasz zespół grał dobrze przez dwa pierwsze sety. Było dużo walki i sporo udanych akcji. Nasza drużyna prowadziła 2:0 w setach. Trzeci set był także wyrównany, ale to zespół gospodarzy wygrał 25:23.

Wydawało się, że naszej drużynie uda się rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść w czwartej partii. Nasz zespół prowadził wysoko 10:5, ale rywale poprawili grę i prowadziliśmy już tylko 13:12. Potem nasza drużyna wyszła na prowadzenie 18:15 i...znowu nastąpił kryzys. Przegraliśmy końcówkę i seta 22:25. Brak stabilności w grze nie pozwala naszej drużynie wygrywać mecze.

W piątej partii nasz zespół nie był już w stanie podjąć walki. Huragan Międzyrzec Podlaski prowadził 8:2 i ostatecznie wygrał tie-breaka 15:5.