Aktualności

03.11.2017

Młodsze kadetki minimalnie słabsze w starciu z SMSem

W piątkowy wieczór odbył się kolejny mecz I ligi kadetek dla podopiecznych Trenera Radosława Krukowskiego. Dziewczęta z Woli, mimo iż mecz odbył się na terenie przeciwnika, łatwo skóry nie sprzedały. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla gospodarzy.

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki

W kolejnym starciu I ligi kadetek MOS II wybrał się na Pragę Południe by stoczyć pojedynek przeciwko SMS Warszawa. Trener Krukowski  i jego zespół miał nie łatwe zadanie do wykonania. W dalszym ciągu pauzują trzy kontuzjowane zawodniczki, którym życzymy jak najszybszego powrotu do zdrowia. Przeciwniczki dysponowały lepszymi warunkami fizycznymi, silniejszym atakiem i …. więcej różnic nie było widać. Nasze dziewczęta postarały się o ciekawe widowisko. Walczyły jak równy z równym.  W każdym elemencie dysponowały równie silną bronią co przeciwnik. Na zagrywce punkt za punkt, w ataku cios za cios. Nawet parady libero wyglądały niczym z boisk Ligi Siatkówki Kobiet. Nadal w krwi dziewcząt buzuje młodość i w dzisiejszym meczu wielokrotnie budziła ona zespół do gry, a czasami wiązała nogi w elementach siatkarskich. Najważniejsze, że na boisku widać było kolektyw.

SMS Warszawa – MOS Wola II 3:2 (-28, -20, 19, 23, -13)

Skład: Amelia Malec (K), Julia Gawęda, Zuzanna Czarnocka, Patrycja Malinowska, Julia Wójciak, Katarzyna Mazurek, Emilia Kaczmarzyk, Aleksandra Kulik, Oliwia Mielczarek, Alicja Ratowska, Sonia Kunikowska, Zuzanna Kijek.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy