Zbierają doświadczenie siatkarskie w III lidze dziewczęta trenera Patriaka .

Spotkanie siatkarskie z NIKE OSTROŁĘKA dla dziewcząt BRS UMKS MOS WOLA było dużym wyzwaniem.

Nasze siatkarki raczkują w III lidze, a każde spotkanie to nowa nauka. Dziewczęta urwały w całym czterosetowym spotkaniu jednego seta. Można było się spodziewać, że najtrudniejszy będzie pierwszy set - obce boisko, ściany i kibice. Od samego początku przeważał zespół z Ostrołęki. Pomimo, że dziewczęta MOS goniły wynik , ostatecznie należał on do rywalek. BRS UMKS MOS WOLA dobrze rozpoczęły drugi set. Do stanu 16-11 Warszawianki prowadziły i wydawało się, że będzie to ich set. Niestety dziewczęta nagle zaczęły tracić punkty i ostatecznie przegrywamy set drugi do 17. W trzecim secie przegrywamy 1-7. Obserwujemy nagły zryw i coraz lepszą grę dziewcząt z MOS . Dobre zmiany dały Julia Chadała i Ada Wełna. Set wygrywamy do 20. Zmęczenie dało o sobie znać w czwartym secie. Gra nam się nie układa aż do końcowych minut. W końcówce zbliżamy się do stanu 22-20. Przegrywamy go do 20. Całe spotkanie przegrywamy 1-3. Gra układa się faliście. Po dobrych fragmentach, natychmiast przychodzą słabe. Brak jest stabilności w grze, koncentracja nastawiona na połowę seta. Z meczu na mecz obserwujemy jednak progres.

III Liga Seniorek, NIKE OSTROLEKA-BRS UMKS MOS WOLA WARSZAWA 3:1  (25-22 25-17 20-25 25-20)

Skład BRS UMKS MOS WOLA: WEŁNA , MAJ, POŁOSAK, BOCHENEK, SZEWCZYK, ZIELIŃSKA, SZCZEPAŃSKA, CHADAŁA, SIUTA, POSTEK, MAREK, HOŁUJ, KRASZEWSKA, RATOWSKA.