Tego meczu nie dało się przegrać

Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS I - UKS Olimp Ostrołęka 3:0 (25:19, 25:12, 25:22)

Różnica umiejętności technicznych oraz doświadczenie z góry wskazywały na faworyta. Bardziej można było potraktować ten mecz jako sprawdzian dla mniej doświadczonych zawodników MOSu. Trzy pewnie wygrane sety. Na pewno był to festiwal zepsutych zagrywek zarówno po jednej jak i po drugiej stronie. Nie wymagający przeciwnik uśpił naszych kadetów, którzy w trzecim secie nawet poczuli oddech przeciwnika na plecach. Nawet remis pod koniec trzeciego seta nie zmobilizował rywali do zawalczenia o wygraną. Ostatecznie wynik 3-0 dla podopiecznych trenera Trzcińskiego jest jak najbardziej zasłużony.

Skład: H.Ryszewski, K.Jedrzejczyk, M.Czyżak, M.Gawrzydek, K.Muszyński, G.Sucharski, M.Szaniawski, F.Maliszewski, J.Orlicz, J.Borowicz (libero), D.Zys (libero)