Aktualności

23.10.2017

"DZIWNY" MECZ PRZY OBOZOWEJ

Czyli jak młode siatkarki MOS hartują nie tylko siebie ale i zdrowie trenera Lizińczyka ;)

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki

W dniu dzisiejszym nasz I zespół kadetek rozegrał w hali przy u. Obozowej kolejne spotkanie w mazowieckiej lidze kadetek.
Przeciwnikiem i gospodarzem meczu był zespół UKS Esperanto. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki obu drużyn, faworytkami wydawały się dziewczęta z Rogalińskiej i pierwszy set, pewnie wygrany przez MOS do 15 to potwierdził. Mało kto spodziewał się, że dwa następne zakończą się wygraną gospodyń ! Jak to w siatkówce bywa łatwa wygrana pierwszej partii nieco "uśpiła" podopieczne trenera Lizińczyka, a miejscowym zaczęło wszystko wychodzić, przy biernej postawie zwłaszcza w grze obronnej przeciwniczek. Sety przegrane do 23 i do 26. Dopiero czwarta odsłona tego spotkania wyglądała tak, jak by sobie życzyli sympatycy MOS - u. Wszystkie elementy sztuki siatkarskiej znów zaczęły funkcjonować i trenerowi puls wrócił do wzorcowego. Wygrana do 10. Piąty set to częściowa rehabilitacja Mosianek. Po 14 udanych zagrywkach Martyny Pacuszki piłka albo zostawała po stronie przeciwniczek albo wracała przebijana, a tu już nasze dziewczyny nie miały kłopotu ze zorganizowaniem skutecznej kontry. Wynik seta 15 : 0 !!! Po tym spotkaniu zdania są podzielone - jedni mówią, że zdobyliśmy 2 punkty, inni twierdzą, że straciliśmy 1 punkt ...

Esperanto - MOS I : 2-3 (15:25, 25:23, 28:26, 10:25, 0:15)


  Skład zespołu : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Bochenek Paulina, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kosieradzka Oliwka, Kraszewska Weronika, Ludynia Zuzia, Pacuszka Martyna,Postek Sylwia, Rakus Gabrysia, Rozwadowska Martyna, Waligóra Karolina, Wydmańska Julka.

 

Fotogaleria ze źródeł UKS Esperanto 

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy