Aktualności

19.10.2017

Wstydu nie było ...

Szlifując talenty czasami trzeba się też poobijać. Mazowiecka I Liga Juniorek, LTS I - MOS II 3:0 (25:16, 25: 19, 25:15)

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki

Dziś nasz II zespół juniorek spotkał się na boisku rywalek z I zespołem Legionovii. Był to najtrudniejszy, najbardziej  utytułowany  przeciwnik z jakim  dziewczęta z Rogalińskiej miały okazję zmierzyć się w bezpośrednim spotkaniu, i dotyczy to nie tylko obecnego sezonu. Mimo ambitnej postawy siatkarek przyjezdnych, wyższość zespołu trenera Wojciecha Lalka nie podlegała dyskusji. Zespół trenera Lizińczyka tradycyjnie walczył o każdą / no może prawie każdą / piłkę, ale wystarczyło to na zdobycie 16, 19 i 15 punktów w poszczególnych setach. Drobną satysfakcją dla naszej ekipy było to, że przeciwniczki do meczu z MOS- em przystąpiły bardzo skoncentrowane, doceniając wartość wyników jakie młodzież z Rogalińskiej osiągnęła w poprzednich ligowych spotkaniach.
 
 Skład zespołu : Bąk Patrycja, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kosieradzka Oliwka, Ludynia Zuzia, Pacuszka Martyna, Rakus Gabrysia, Rozwadowska Martyna, Waligóra Karolina, Wydmańska Julka. 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy