Oprócz wygranej chcemy czegoś więcej.

Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS I - KS Zawkrze Mława 3-0 (25:20, 25:11, 25:24)

Chwilowe porywy w meczu z jednej lub drugiej strony nie przysporzyły emocji ani na boisku ani poza nim. Wszyscy jakby bez tlenu. Wygrana 3-0 oczywiście cieszy, ale nam kibicom nie o to tylko chodzi, chcemy emocji, emocji zawodników i naszej. W pierwszym secie od początku prowadzenie zespołu MOS I. Na wyróżnienie w tym secie zasługuje P.Borowski wykonując bardzo szybką , silną zagrywkę powiększając punkty na koncie MOSu. W drugim secie od stanu 3:3 zawodnicy MOS odskoczyli na 10 punktów, a kolekne akcje tylko powiększały tę przewagę. Z pozytywnej strony pokazała sie para w bloku Borowski  - Belkiewicz. Trzeci set rozpoczął się długą wymiana piłek pomiędzy zespołami MOS i Zawrze Mława, która zakończyła się pierwszym punktem dla Mosowiaków. Trzeci set był chyba najbardziej wyrównanym setem meczu, w którym o włos  Zawrze Mława było od małego sukcesu.

Skład zespołu MOS:  P.Szlęzak , P.Borowski, M.Gałązka, K.Boguszewski, M.Karkowski, S.Drzazga, P.Belkiewicz, W.Wachowicz, S.Strulak,E.Kaciczak, A.Milczarski (libero), M.Golis (libero).