Juniorki trenera Patriaka na fali kolejnego zwycięstwa . MOS I – Siedlce 3:1

Potwierdzają sie słowa klasyka: nie ważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy...

Niedobry początek w pierwszym secie. Nasze Juniorki po dużej ilości błędów własnych ciągle goniły wynik zespołu Siedlec. Set pierwszy zakończyły 18:25. W drugim secie J.Chadała ze stanu 7:8 doprowadziła do stanu 13:7 piękną zagrywką. Wypracowana przewaga uspokoiła grę Mosowiaczek, które zakończyły set drugi 25:13. Trzeci set rozkręcone grą dziewczęta utrzymywały przewagę od samego początku 8:0, 12:2 aż do 25:12. Na szczególną pochwałę zasługuje ponownie J.Chadała. W ostatnim czwartym secie 25:22 rywalki z boiska przebudziły się doprowadzając nawet w połowie seta do prowadzenia. Końcówka seta ponownie należała do podopiecznych trenera Patriaka. Gratulacje dla całej drużyny i trenera. Mazowiecka I Liga Juniorek, MOS I – Siedlce 3-1 ( 18:25, 25:13, 25:12, 25:22)