W Dniu Edukacji emocji ciąg dalszy w wykonaniu wychowanków MOS

Prezent z okazji dzisiejszego święta otrzymał od swoich zawodników trener Trzciński w pojedynku MOS I - RCS Czarni Radom wygrywając rywalizację na boisku 3:2 (16:25, 16:25, 25:21, 25:23, 15:9)

Bohaterami dzisiejszego spotkania siatkarskiego byli: Jędrzejczyk K.,  Rubin B., Gawrzydek M., Sucharski G., Maliszewski F., Ryszewski H., Kulesza K. (libero) oraz  Gadziński P., Orlicz J., Czyżak M., Zys D., Sucharski G., Szaniawski M., Drobek M., Borowicz J.(libero)

A zapowiadało się na szybki 3 setowy mecz i bynajmniej nie w wykonaniu zwycięskim Kadetów z MOS, którzy przespali i oddali dwa pierwsze sety bez walki. Rywale pokazali swoją przewage w dwóch pierwszych setach wygrywając do 16. Od trzeciego seta role się odwróciły. Większa wytrzymałość kondycyjna i siła charakteru kadetów z Rogalińskiej pozwoliła w pogoni za zwycięstwem wygrać trzeci i czwarty set. W tie-break'u tempo dyktowała drużyna z Mosu, utrzymując od samego poczatku trzypunktową przewagę.

Gratulacje dla zespołu i trenera Trzcińskiego  z zyczeniami sukcesów na przyszłóść.