Siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali kolejny mecz w lidze seniorów

Drużyna siatkarzy BT Polska MOS Wola wygrała 3:0 z zespołem Salos Legionowo w lidze okręgowej seniorów. W meczu na Rogalińskiej zespół MOS Wola wyraźnie dominował na parkiecie.

BT Polska MOS Wola - Salos Legionowo 3:0 (25:18)(25:14)(25:16)

Skład MOS Wola: Żurek, Dziubański, Kaczmarek, Strzeżek, Pawlewicz , Gałązka, Jonak (libero) oraz Marchwicki, Łukasik, Iliński, Kostrzewa.

Tylko przez pół pierwszego seta trwała ciekawa, wyrównana walka w meczu MOS-u z Salosem Legionowo.Goście grali odważnie w ataku, dużo udanie  bronili . Potem było kilka skutecznych  bloków gospodarzy, kilka udanych kontrataków i wygrany przez MOS  set 25:18.

W drugim secie od poczatku dominowali siatkarze MOS Wola, prowadząc 8:2, 9:3 i... zespól z Legionowa zaczął sprawiać wrażenie pogodzonego z porażką. Taka postawa gości sprawiła, że MOS Wola także stracił motywację do gry i  widzowie byli świadkami najbardziej mało ciekawego fragmentu tego meczu. Set wygrany przez MOS 25:14.

Trzecia partia to także wyraźna przewaga gospodarzy. Trener Piotr Najmowicz wypróbował w grze wszystkich zawodników. Od połowy drugiej partii za Dziubańskiego wszedł Łukasik, w trzeciej partii na środku za Kaczmarka grał Iliński , a za Strzeżka Kostrzewa.
Trzeci set wygrali gospodarze 25:16.