Aktualności

13.10.2017

W PIĄTEK TRZYNASTEGO TEŻ MOŻNA WYGRAĆ !!!

Kadetki trenera Lizińczyka zrobiły dzisiaj prezent z okazji Dnia Edukacji Narodowwej wygrywając z Ateną w Mazowieckiej I Lidze UKS Atena - MOS Wola Warszawa 2:3 (25:20; 28:26; 20:25; 19: 25; 10:15).

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki

Z dalekiej podróży wróciły nasz kadetki, które rozgrywały dziś "wyjazdowe" spotkanie z zespołem  Ateny Warszawa.
Oba zespoły w ostatnim sezonie należały do ścisłej czołówki zespołów w kategorii młodziczek nie tylko na Mazowszu ale i w relacji ogólnopolskiej, /złoty i srebrny medal MP w Dębicy/.Mimo iż w obu zespołach zaszły spore zmiany kadrowe, to obie drużyny znają się nawzajem jak przysłowiowe " łyse konie".
Od początku spotkania rozgorzała sportowa walka. Więcej dokładności, zdecydowania i sportowego szczęścia w dwóch pierwszych setach po stronie zespołu z Karmelickiej i partie wygrane odpowiednio do 20 i 28. Od trzeciego seta role się odwróciły. Po emocjonującej, pełnej dramaturgii grze trzy kolejne sety dla dziewcząt z Woli ! - do 20, 19 i 10.
  Mecz mógł się podobać, choć można zarzucić obu zespołom zbyt dużą ilość tzw. błędów własnych. Trenerowi Lizińczykowi najwięcej satysfakcji sprawiła po raz kolejny nieustępliwa walka do końca jaką zaprezentował Jego zespół. Przyjemny prezent na  Dzień Nauczyciela !!! 
 
   Skład zespołu: Baran Karolina, Bąk Patrycja, Bochenek Paulina, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kosieradzka Oliwka, Kraszewska Weronika, Ludynia Zuzia, Pacuszka Martyna, Postek Sylwia Rakus Gabrysia, Rozwadowska Martyna, Waligóra Karolina, Wydmańska Julka.
 
  Dzięki żywiołowemu dopingowi Naszych Rodziców kolejne rozgrywaliśmy "jak u siebie" !!!

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy