Siatkarski maraton nie dla MOS II

RCS Czarni Radom - MOS II 3-1 (25:8, 25:22, 16:25, 27:25)

Zespół trenera Trzcińskiego do Radomia udał się w atmosferze jeszcze wczorajszego spotkania z reprezentantami Izraela. Inny styl gry, inne tempo, brak skoncentrowania  niestety przełożył się na wynik pierwszego seta. W drugim secie MOS utrzymywał przewagę cztero punktową prawie do końca. Niestety skuteczna zagrywka rywali zdecydowała o wyniku tego seta. W trzecim secie grę dyktowali podopieczni trenera Trzcińskiego wygrywając go 16:25. Czwarty set to wyrównana walka punkt za punkt zakończony z korzystnym wynikiem dla RCS Czarni Radom .

Skład MOS Wola: Orlicz, Rubin, Gawrzydek, Sucharski, Ryszewski, Maliszewski, Borowicz (libero) oraz Jedrzejczyk,  Zys, Szaniawski, Drobek, Czyzak, Muszynski, Gadzinski