Nowy sponsor, nowe tchnienie w nowo tworzony zespół.

Smak sukcesu poczuły dzisiaj Juniorki trenera Patriaka 3-1 (25:22, 25:19, 10:25, 25:20) w pojedynku siatkarskim z Legionowem.

W Mazowieckiej I Lidze Juniorek dzisiejszego popołudnia mobilizacja szczególna przed meczem z LTS II. Słowa trenera Patriaka skierowane do podopiecznych:„ to jest bardzo ważny mecz i musicie dać z siebie więcej” spotkały się z przedmeczowym wyciszeniem dziewcząt. Nawet wspólne powitanie jakby bez energii. Już w trakcie meczu rozszyfrowaliśmy to szczególne zachowanie. Dziewczęta mobilizowały się a swój sportowy pazur pokazały w trakcie meczu.

W pierwszym secie od stanu 18:22 nasze Juniorki pokazały bardzo dobrą zagrywkę i grę blokiem wygrywając seta 25:22. W drużynie Legionovii coraz częściej błędy przyjęcia piłki i trudności wyprowadzenia ataku. Drugi set był kontynuacją gry podopiecznych trenera Patriaka i prowadzenie przez cały set oraz wygrana 25:19 wzmocniła tylko wiarę w wygraną. W trzecim secie Juniorki popełniły dużo błędów własnych, zaczęły mieć problemy z przyjęciem zagrywki. Trener Patriak rotował składem, niestety wynik seta dla Juniorek UMKS MOS niekorzystny 10:25. W czwartym secie zamieszanie na boisku i dyskusje trenera LTS z sędzią głównym w związku odgwizdywaniem błędów odbicia powodowały dekoncentrację zespołu LTS. Set zakończył się ponownym zwycięstwem Mosowianek 25:20.

Skład Zespołu: Bochenek P. (L), Kraszewska W., Ratowska, Marek N., Postek S, ChadałaJ., Wełna A., Siuta J., Hokuj O., Nowik G., Szewczyk B., Maj K., Mieke J., Zielińska U.

Sponsorem Juniorek jest   BRS-  Banking Retail System -  ogólnopolski operator bankowy, firma integrująca rynek pośrednictwa finansowego w całym kraju. Stworzona przez ludzi z doświadczeniem, związanych z bankowością od kilkunastu lat. http://www.brsonline.pl/

W nowych strojach wyglądają wyjątkowo :)

Dziękujemy dziewczętom i trenerowi za sportowe widowisko. Liczymy na więcej!