Aktualności

08.10.2017

W podświadomości biegnie się za zwycięzcami

Diamenty się odnajduje, brylanty tworzy.

  • Spotkanie z Adrianem Kacperkiewiczem i Marcinem Jaskuła  - obecnie w barwach Espadonu Szczecin
    Spotkanie z Adrianem Kacperkiewiczem i Marcinem Jaskuła - obecnie w barwach Espadonu Szczecin
  • Na zagrywce , mecz w Plus Lidze w Radomiu
    Na zagrywce , mecz w Plus Lidze w Radomiu

Szukając sposobu na pokrycie kurzem sobotniego meczu MOS Wola Warszawa – ASPS NET Ostrołęka, trener Konrad Cop wraz Kacprem Goździkiewiczem odwiedzili na meczu w Plus Lidze w Radomiu naszych zeszłorocznych absolwentów (Adriana Kacperkiewicza i Marcina Jaskułę, którzy w barwach Espadonu Szczecin odnieśli  swoje pierwsze zwycięstwo 3-1 nad  Cerrad Czarni Radom.   

Jaskuła to 19-letni młodzieżowy reprezentant Polski, który występuje na pozycji libero. Mierzący 179 cm wzrostu zawodnik MOS WOLA Warszawa ma na koncie wicemistrzostwa kraju w kategorii kadetów (2015) oraz juniorów (2017)

Drugi zawodnik, który wzmocnił właśnie ekipę Espadonu, to 19-letni przyjmujący Adrian Kacperkiewicz. Na liście jego dotychczasowych sukcesów także znajdują się złoty medal w minisiatkówce, srebrne medale młodzików, kadeckich (2015) oraz juniorskich (2017) mistrzostw Polski. W tym roku, w barwach 2-ligowego MOS WOLA Warszawa, mający 193 cm wzrostu Kacperkiewicz wywalczył także brąz w kategorii U23. 

No cóż, spotkania z naszymi wychowankami to zawsze napawające dumą doświadczenie, ale przede wszystkim odkurzenie celu dla jakiego pracuje się z wyjątkową, uzdolnioną młodzieżą.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy