Aktualności

07.10.2017

Mazowiecka I Liga Juniorek, Volley Płock - MOS I (0-3)

W dobrym nastroju wracają Juniorki Trenera Patriaka z Płocka.

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki

Zespół trenera Patriaka wraca z tarczą z Płocka. Ta wygrana była potrzebna nie tylko nam- łakomym na zwycięstwa kibicom MOS WOLA, ale przede wszystkim samej drużynie. Trener Patriak  buduje  zespół, a ten potrzebuje pozytywnych bodźców. Niewątpliwie pozytywną energię wprowadziła Katarzyna Maj z AZS AWF Warszawa, debiutująca w podwójnej roli: rozgrywającej oraz kapitana zespołu. Pozytywna atmosfera w zespole przełożyła się na jakość gry i wolę wygrania ważnego dla nas meczu.

Pierwszy set zawodniczki wygrały do 17 .W drugim dziewczęta MOSu prowadziły przez większość seta. Pod koniec własne błędy zespołu z Rogalińskiej doprowadziły do remisu. Zwycięstwo w drugim secie 26:24 zapewniła nam Ula Zielińska skutecznym  blokiem. W trzecim secie zespół postawił kropkę nad „i” wygrywając do 17.

Wygrana wzmocni i zintegruje zespół Juniorek, zmotywuje do następnych zwycięstw , a nam kibicom na pewno przysporzy wielu jeszcze radości. Gratulujemy trenerowi i Juniorkom.

Skład zespołu: Kraszewska W., Marek N., Postek S., Chadała J., Siuta J., Hołuj A., Nowik G., Szewczyk B., Maj K., Zielińska U., Polosak, Bochenek P..

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy