Parkiet w hali "Arena" w Legionowie w dzisiejszym dniu należał do zespołu Kadetek trenera Lizińczyka !

Na takie widowiska czekają wierni kibice MOS WOLA. Ach cóż to był za mecz !!! Cenne zwycięstwo Kadetek UMKS MOS Wola II w I lidze juniorek.

Bardzo udanie zaprezentowały się nasze kadetki występujące w I mazowieckiej lidze juniorek jako UMKS MOS Wola II. w pięknej hali "Arena" w Legionowie. Ich przeciwniczkami były także kadetki Legionovii, występujące również jako II zespół tego klubu.
   Dziewczęta z Woli bardzo chciały pokazać swoim przeciwniczkom, że i w nowym sezonie nie zamierzają zbyt często przegrywać! Mecz, mimo iż na boisku przebywały kadetki, swoim poziomem zasługiwał na I ligę juniorek. Na boisku było wszystko. Trudna, kierunkowa zagrywka, staranne przyjęcie, różnorodne rozegranie, dynamiczne ataki, dokładne plasy, zorganizowana asekuracja i skuteczna obrona. Zawodniczki blokujące również dość często miały powody do satysfakcji...
     Pierwszy set to prawdziwie siatkarski horror. Zacięta walka od pierwszej piłki. W końcówce emocje sięgały zenitu. Obie drużyny miały po kilka piłek setowych, a sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Więcej zimnej krwi i przysłowiowego sportowego szczęścia po stronie zawodniczek trenera Lizińczyka i one zdobywają upragniony 39 punkt w secie !!! /39 : 37 /.
   Drugi set to dalszy ciąg twardej walki o każdy punkt. Trenerzy obu drużyn często rotowali składem, a wchodzące na boisko zawodniczki dobrą grą udowadniały swoją przydatność. Końcówka seta już mniej dramatyczna, mimo że wynik 25 : 23 odzwierciedla nieustępliwą walkę do końca.
    Trzeci set dla UMKS zdecydowanie łatwiejszy. Trudna, kierowana w odpowiednie "punkty " zagrywka przyniosła Mosiankom kilka punktów przewagi i zespół, który mimo młodego wieku z "niejednego pieca jadł chleb", tej przewagi nie mógł roztrwonić. Wynik  seta to 25 : 17 i całego spotkania 3 : 0 sprawił dużo satysfakcji zawodniczkom wiernym barwom klubu z Rogalińskiej, trenerowi i wspierającym z trybun rodzicom.

Skład : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Dygdoń Zuzia,Kabala Julka, Kosieradzka Oliwka, Ludynia Zuzia, Pacuszka Martyna, Rakus Gabrysia, Rozwadowska Martyna, Waligóra Karolina, Wydmańska Julka.

Wyrazy uznania dla dziewcząt oraz trenera Lizińczyka !!!