Łatwe zwycięstwo kadetek przy Lindego.

Pierwszy zespół kadetek naszego klubu odniósł trzecie, kolejne zwycięstwo w stosunku 3 : 0 w mazowieckiej I lidze kadetek.

Był to pierwszy, "wyjazdowy" mecz drużyny UMKS MOS Wola w obecnej edycji tych rozgrywek.Przeciwniczkami, zespół stołecznej Sparty, który tylko w początkowej fazie pierwszego seta nawiązywał walkę z dobrze grającą ekipą trenera Lizińczyka. Po 49 minutach było "po zawodach", a przeciwniczki w poszczególnych setach zdobyły : 11, 9 i 5 punktów. Wszystkie dziewczęta z wolskiej drużyny miały okazję zaprezentować swoje umiejętności w hali przy ulicy Lindego.

Skład zespołu : Baran Karolina, Bąk Patrycja, Bochenek Paulina, Dygdoń Zuzia, Kabala Julka, Kosieradzka Oliwka, Kraszewska Weronika, Ludynia Zuzia, Pacuszka Martyna, Postek Sylwia, Rakus Gabrysia, Rozwadowska Martyna, Waligóra Karolina, Wydmańska Julka.