Trudna próba drugiego zespołu młodziczek w meczu ze Spartą

Bardzo wysoko przegrały dziewczęta z drugiego zespołu młodziczek MOS Wola w wyjazdowym meczu ze Spartą Warszawa.

W drugim meczu rozgrywek mazowieckich młodsze młodziczki przegrały z MUKS "Sparta" Warszawa 0:2.

Przez całe spotkanie wyraźną przewagę miały nasze przeciwniczki. Tylko początek pierwszego seta miał dość wyrównany charakter. Mimo starań , młodsze i mniej doświadczone zawodniczki MOS-u , nie dały rady utrzymać tempa i przegrały go do 11.

Drugi set to już wyraźna dominacja "Sparty" i  bardzo pewne zwycięstwo do 4. Była to cięzka próba dla naszych młodych dziewcząt.

MUKS "Sparta" Warszawa - UMKS MOS WOLA 2:0 (11 ; 4)

W drużynie MOS-u wystąpiły: Anna Suska (kapitan), Aleksandra Otto, Joanna Moczulska,
Klaudia Szymczak, Marta Stypułkowska, Katarzyna Sarnecka, joanna Brodziak (libero) i
jako rezerwowe: Aneta Pietrzyńska, Karolina Kowalewska i Monika Włudarska.