3:2 dla naszych "złotek" w pojedynku z Siedlcami

Dziewczęta trenera Stanisława Lizińczyka po bardzo wyrównanej, zaciętej grze wygrały z drużyną z Siedlec 3:2.

Zafundowały nam w czwarkowy wieczór mnóstwo emocji. Rozpoczęły mecz od oddanego seta drużynie z Siedlec. Drugi set był bardzo wyrównany, końcówka należała do dziecząt z MOS II. Trzeci set rozpoczęliśmy  ze stanem w setach 1:1. Wyrównany  pojedynek w trzecim secie zakończył się zwycięstwem dziewcząt z Siedlec. Znowu zacięta walka o czwarty set, by powalczyć w tie - break'u o zwycięstwo. Dodatkowej energii niewątpliwie drużynie dodawali kibice, którzy swoim dopingiem podrywali dzieczęta UMKS MOS WOLA do walki w najtrudniejszych momentach. Podziękowania dla NICH szczególne.