Wygrana UMKS Wola II z KS Metro Warszawa II

3: 2 (17:25, 16:25, 25:22, 25:17, 15:13) UMKS Wola II - KS Metro Warszawa II w Mazowieckiej I Lidze Juniorów

Jakże mieszane odczucia po meczu UMKS Wola II  - KS Metro Warszawa II  mieli kibice siatkówki. W pierwszych  2 setach trener Kamil Trzciński dał szansę pograć chłopcom z najmniejszym  ograniem siatkarskim. Brak doświadczenia wykorzystali przeciwnicy. Zdecydowane wygrane nie pozwalały patrzeć optymistycznie na  wynik końcowy. Wprowadzenie podstawowego składu zawodników na boisko i bardzo wyrównana gra w trzecim secie zakończyła się wygraną MOS Wola II.  Czwarty set to powrót do dobrej siatkówki, takiej jaką chce się oglądać. W piątym, decydującym secie utrzymywanie przewagi 3  punktowej od samego niemal  poczatku pozwoliło cieszyć się zwycięstwem całego spotkania zawodników UMKS WOLA II .