Aktualności

17.10.2006

Dwa lata temu odszedł Łukasz Jałoza

17 października 2004 roku koło Lublina zginął w wypadku samochodowym wraz z siatkarzami Avii Świdnik , absolwent MOS Wola Łukasz Jałoza, dwukrotny mistrz Polski juniorów w barwach naszego klubu. Wszyscy , którzy zginęli pozostają w naszej pamięci...

  • Łukasz Jałoza
    Łukasz Jałoza
17 października 2004 roku koło Lublina zginął w wypadku samochodowym wraz z siatkarzami Avii Świdnik , absolwent MOS Wola Łukasz Jałoza, dwukrotny mistrz Polski juniorów w barwach naszego klubu.
W wypadku zginęli , oprócz Łukasza Jałozy, Wojciech Trawczyński, Jakub Zagaja i kierowca busa, Stefan Sznajder.

ŁUKASZ JAŁOZA
Rocznik 1985.  Podstaw siatkówki uczył się w rodzinnej Hajnówce w klubie MKS Hajnówka.
Potem  postanowił podnosić swe umiejętności siatkarskie w Warszawie i przeszedł do UMKS MOS Wola . Podjął naukę w XXXIX Liceum Ogólnokształcącym im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie, w którym  zdał maturę.
W barwach MOS Wola został dwukrotnym mistrzem Polski juniorów  w latach 2003 i 2004. Powoływany do kadry Polski juniorów.  Był kapitanem mistrzowskiej drużyny juniorów MOS Wola . W  roku 2004 , w parze ze Zbyszkiem Bartmanem, został wicemistrzem Polski w siatkówce plażowej.

Po ukończeniu wieku juniora , od września 2004  roku przeszedł do klubu Avia Świdnik , seria I B i podjął studia na Akademii Medycznej w Lublinie.

WSZYSCY , KTÓRZY  TAK  TRAGICZNIE ODESZLI  , POZOSTAJĄ W NASZEJ  PAMIĘCI.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy