UMKS MOS Wola zwycięzcą Memoriału Krzysztofa Kowalczyka

Dzisiejsza wygrana 3:1 (25: 21, 28:26, 25:27, 25:18 ) nad Czołg AZS UW potwierdziła rosnącą formę zawodników Krzysztofa Wójcika. Wynik końcowy VI Memoriału Krzysztofa Kowalczyka: I miejsce UMKS MOS Wola, II miejsce AZS UWM Olsztyn, III miejsce Metro Warszawa, IV miejsce Czołg AZS UW.

W pierwszym zdecydowanie najlepszym secie w wykonaniu zawodników UMKS MOS WOLA widać było świeżość, lekkość gry i przewagę od pierwszych punków nad przeciwnikiem. Wyrównaną grę obydwu zespołów w przedłużającym się drugim secie wygrali ponownie zawodnicy MOS WOLA. Trzeci set nie należał do udanych dla naszych. Pomimo walecznej końcówki w trzecim secie, należał on do AZS UW. W ostatnim secie kontrolowaliśmy grę przy siatce. Zdecydowany atak i dobry blok były elementami najsilniejszymi. Powrót do tempa gry jaki obserwowaliśmy na początku meczu pozwolił kontrolować wynik w czwartym, zwycięskim secie.

Dziękujemy naszym zawodnikom i trenerowi Krzysztofowi Wójcikowi za piękne widowisko.

Memoriał zaszczyciła swoją obecnością żona Krzysztofa Kowalczyka - Pani Barbara wraz z synami