Aktualności

13.10.2006

Dziesięć drużyn MOS Wola rozpoczyna sezon w mistrzostwach Mazowsza.

Dziesięć drużyn MOS Wola wystartuje w rozgrywkach mazowieckich w sezonie 2006 / 2007 w siatkówce drużyn szóstkowych. To ogromny wysiłek organizacyjny i poważne przedsięwzięcie finansowe naszego klubu. W terminie późniejszym wystapią także drużyny mini .

 • MOS Wola Warszawa
  MOS Wola Warszawa

Dziesięć drużyn MOS Wola wystartuje w rozgrywkach mazowieckich w sezonie 2006 / 2007 w siatkówce drużyn szóstkowych. To ogromny wysiłek organizacyjny i poważne przedsięwzięcie finansowe naszego klubu.
W terminie późniejszym wystapią także drużyny mini siatkarek i siatkarzy( roczniki 1994,95,96,97).

W ostatnich latach, z każdym sezonem, wzrasta ilość osób trenujących siatkówkę w MOS Wola.
W bieżącym roku szkolnym w naszym jednosekcyjnym siatkarskim klubie trenuje  już prawie 500 osób w wieku 10 - 19 lat ,  w 26 grupach treningowych , pod kierunkiem 12 dyplomowanych trenerów !

Niestety, dla wielu chętnych zabrakło miejsc , ale nie jesteśmy w stanie przyjąć już więcej osób.
Nie bez kozery MOS Wola uważany jest za jeden z największych w Polsce i w Europie ośrodków siatkówki młodzieżowej.

Staramy się zapewnić dzieciom i młodzieży udział w zajęciach siatkarskich na różnym poziomie zaawansowania. Najmłodsi adepci siatkówki trenują w grupach szkolenia podstawowego i grają w rozgrywkach minisiatkówki ( roczniki 1997,1996,1995,1994 ).
W starszych rocznikach mamy grupy dla młodzieży szczególnie uzdolnionej , która chce uprawiać sport na wysokim poziomie, ale także grupy dla średnio-zaawansowanych i grupy siatkówki rekreacyjnej, dla tych którzy chcą trenować mniej, np. dwa razy w tygodniu.

Dla najlepszych grup organizujemy udział w rozgrywkach Mazowiecko-Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej.

W rozpoczynającym się sezonie MOS Wola wystartuje we wszystkich mazowieckich rozgrywkach żeńskich i męskich, od seniorów do minisiatkówki. Zgodnie z zasadami piramidy siatkarskiej najwięcej drużyn wystartuje w kategoriach najmłodszych.

W Mistrzostwach Mazowsza zagrają:
 • w rozgrywkach okręgowych seniorów BT Polska MOS Wola Warszawa pod wodzą trenerów Krzysztofa Felczaka i Piotra Najmowicza,
 • w rozgrywkach okręgowych seniorek MOS Wola pod kierunkiem trenera Artura Wójcika,
 • w rozgrywkach juniorów ( 1988-89 )  zespół trenera Krzysztofa Felczaka i Piotra Najmowicza,
 • w rozgrywkach juniorek (1988 - 89 ) drużyna trenera Artura Wójcika,
 • w rozgrywkach kadetów ( 1990-91) zespół trenera Krzysztofa Gałeckiego,
 • w rozgrywkach kadetek ( 1990-91) drużyna trenera Stanisława Lizińczyka,
 • w rozgrywkach młodzików zagrają dwa zespoły. Jako MOS Wola I zagra drużyna rocznika 1992 pod kierunkiem trenera Artura Wójcika, zaś jako MOS Wola II zagrają chłopcy trenera Piotra Tabora z rocznika 1993.
 • w rozgrywkach młodziczek wystąpią także dwa zespoły, pod kierunkiem trenera Krzysztofa Czarnołęckiego. Młodziczki MOS Wola I to rocznik 1992, zaś MOS Wola II to dziewczęta z roczników 1993-94.

Wszystkim zespołom życzymy udanych startów w zawodach, wielu miłych przeżyć i sportowej atmosfery, według zasad fair play.
Powodzenia !

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy