Kadeci MOS Wola grali w turnieju towarzyskim w Garwolinie

Kadeci MOS Wola zajęli trzecie miejsce w towarzyskim turnieju organizowanym przez Wilgę Garwolin. O kolejności w turnieju decydowały małe punkty.

Kadeci MOS Wola ( 90-91) zajęli trzecie miejsce w towarzyskim turnieju czterech drużyn , zorganizowanym przez Wilgę Garwolin. O kolejności w turnieju trzech pierwszych drużyn decydowały małe punkty.

W pierwszym meczu nasz zespół wygrał 2:0 z Wilgą Garwolin (25:23)(26:24).

W drugim spotkaniu drużyna MOS-u wygrała 2:0 z UKS Sobieski Lublin.

W trzecim spotkaniu nasz zespół uległ 0:2 reprezentacji kadetów województwa lubelskiego.

W rezultacie trzy drużyny wygrały po dwa mecze i poniosły po jednej porażce. O kolejności decydowały małe punkty , a w tej klasyfikacji nasza drużyna nie wypadła dobrze.

Trener Krzysztof Gałecki uważa , że turniej spełnił ważną rolę w przygotowaniu do startu w oficjalnych rozgrywkach mazowieckich, był okazją do sprawdzenia formy zawodników i nowych ustawień.