Aktualności

10.09.2017

Zespół kadetów MOS Wola na trzecim miejscu w 45. Międzynarodowym Turnieju Klubu Sokol w Wiedniu

Drużyna kadetów MOS Wola trenera Kamila Trzcińskiego zajęła trzecie miejsce w 45. Międzynarodowym Turnieju Klubu Sokol Wiedeń. W meczu półfinałowym nasza drużyna przegrała 0:2 z Graz z Austrii, a w spotkaniu o trzecie miejsce zespół MOS Wola pokonał 2:0 TSV Mühldorf z Niemiec. Turniej wygrała drużyna Hot Volleys Wiedeń po zwycięstwie 2:1 w meczu finałowym z Graz.

  • Drużyna kadetów MOS Wola zajęła trzecie miejsce w Wiedniu
    Drużyna kadetów MOS Wola zajęła trzecie miejsce w Wiedniu
  • Mecz naszych siatkarzy w 45.Turnieju Sokol Wien
    Mecz naszych siatkarzy w 45.Turnieju Sokol Wien
  • Nasza drużyna gościła w Wiedniu na zaproszenie klubu Hot Volleys Wiedeń
    Nasza drużyna gościła w Wiedniu na zaproszenie klubu Hot Volleys Wiedeń

Od piątku do niedzieli zespół kadetów MOS Wola przebywał w Wiedniu na zaproszenie klubu Hot Volleys Wiedeń. Nasz klub od wielu lat współpracuje z siatkarskim klubem ze stolicy Austrii. Nasz zespół jeździ na turniej do Wiednia, a Austriacy uczestniczą w naszym międzynarodowym turnieju WOLA-CUP.

 

Drużyna kadetów MOS Wola trenera Kamila Trzcińskiego zajęła trzecie miejsce w 45. Międzynarodowym Turnieju Klubu Sokol Wiedeń. W meczu półfinałowym nasza drużyna przegrała 0:2 z Graz z Austrii, a w meczu o trzecie miejsce zespół MOS Wola pokonał 2:0 TSV Mühldorf z Niemiec. Turniej wygrała drużyna Hot Volleys Wiedeń po zwycięstwie 2:1 w meczu finałowym z Graz.

Nasz zespół kadetów grał w Wiedniu w następującym składzie:

1. Kacper Kulesza
2. Mikołaj Czyżak
3. Jakub Muszyński
4. Lech Bieliński
5. Mikołaj Drobek
6. Mateusz Szaniawski
7. Kacper Jędrzejczyk
8. Max Kulik
9. Franciszek Maliszewski
10. Mikołaj Karkowski
11. Jakub Dziura
12. Gracjan Sucharski
 
inf.KZ

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy