Aktualności

20.09.2006

" Kurier na Woli " o sukcesach siatkarzy MOS Wola

Ukazała się nowa gazeta "Kurier na Woli". Nawiązuje ona do tradycji "Kuriera Wolskiego", który ukazywał się do 2004 roku. W pierwszym numerze całą stronę poświęcono MOS-owi Wola, w artykule pt."SEZON SUKCESÓW - kolejne medale naszych siatkarzy".

  • KURIER NA WOLI
    KURIER NA WOLI
Ukazała się nowa gazeta " Kurier na Woli ". Nawiązuje ona do tradycji "Kuriera Wolskiego", który ukazywał się do 2004 roku.

W pierwszym numerze " Kuriera na Woli " całą stronę poświęcono MOS-owi Wola,  w artykule Urszuli Pater  pt. " SEZON SUKCESÓW - kolejne medale naszych siatkarzy ".

" ...Międzyszkolny Ośrodek Sportowy WOLA jest od lat kuźnią siatkarskich talentów. Także tegoroczny sezon młodzi siatkarze zakończyli mocnym akcentem, zdobywając dwa kolejne medale w mistrzostwach Polski ! Jeden w siatkówce halowej , drugi zaś w popularnej ostatnio plażówce. To już 22. i 23. medal mistrzostw Polski w historii sekcji siatkówki " - czytamy we wstępie.

"Kurier na Woli " poprosił dyrektora MOS Wola, Krzysztofa Zimnickiego , o podsumowanie sezonu, trochę informacji o ośrodku oraz o planach na rok szkolny 2006/2007.
Do wywiadu dołączono zdjęcie kadetów MOS Wola, wicemistrzów Polski 2006 oraz fotkę brązowych medalistów mistrzostw Polski juniorów w siatkówce plażowej, Michała Żurka i Dawida Migdalskiego.

Zachęcamy do lektury !

Artykuł można przeczytać także na stronie internetowej www.kuriernawoli.pl
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy