Aktualności

06.09.2006

Dwie drużyny MOS Wola wyjeżdżają do Schwerina na turniej 4.Meck-Pomm-Cup 2006

Młodziczki - rocznik 1992 i chłopcy rocznik 1991 z MOS Wola wyjeżdżają na wielki turniej "4.Meck-Pomm-Cup 2006" do Schwerina. Nasze drużyny będą rywalizować z reprezentacjami poszczególnych landów Niemiec, które przygotowują się do Pucharu Niemiec.

  • Zamek w Schwerinie
    Zamek w Schwerinie
Młodziczki  - rocznik 1992 i chłopcy roczniki 1991-92  z MOS Wola wyjeżdżają na wielki turniej " 4. Meck-Pomm-Cup 2006" do Schwerina, który odbędzie się w terminie 8 - 10 września.

Nasze drużyny będą uczestniczyć w silnie obsadzonym turnieju, z udziałem reprezentacji poszczególnych landów Niemiec. Jest to ostatnia próba reprezentacji landów przed październikowym startem w Pucharze Niemiec (odpowiednik polskiego Turnieju Nadziei Olimpijskch) , z udziałem reprezentacji poszczególnych landów niemieckich.

Organizatorzy zapowiedzieli udział w turnieju:
Dziewczęta: Reprezentacje nastepujących Landów: Hamburg, Berlin, Hessen, Sachsen, Sachsen-Anhalt, Brandenburg, Mecklenburg-Vorpommern oraz MOS Wola Warszawa.

Chłopcy: Reprezentacje Landów: Hamburg, Berlin, Hessen, Sachsen, Thüringen, Sachsen-Anhalt, Brandenburg, Mecklenburg-Vorpommern i MOS Wola Warszawa.

Turniej odbędzie się na czterech boiskach jednocześnie w wielkiej hali "Sport-und Kongresshalle", w której w 2002 roku odbyły się Mistrzostwa Świata kobiet.
Warto wiedzieć, że wiele roczników siatkarek i siatkarzy MOS Wola uczestniczyło w minionych latach, w młodzieżowych  turniejach organizowanych w tej hali w Schwerinie. Już w latach 60-tych, kiedy powstał MOS Wola , nasze drużyny wyjeżdżały na turnieje do Schwerina.

Trenerzy drużyn MOS Wola ogłosili składy wyjeżdżających drużyn.

Trener Krzysztof Czarnołęcki powołał na wyjazd nastepujace zawodniczki:
Agata Borońska, Paulina Moczulska, Agnieszka Pietrzyńska, Karolina Filipkowska, Małgorzata Kramarska, Agnieszka Kobus, Anna Kamińska, Sylwia Mac, Anna Mechowska.

Trener Krzysztof Gałecki zabiera drużynę chłopców 1991-92 w następującym składzie:
Jakub Trzciński, Mariusz Schamlewski, Adam Otto, Jacek Komornicki, Martin Chiniewicz, Adam Dukata, Michał Guła, Adam Markowski, Bartek Strzeżek, Tomek Urbański.


Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy