Aktualności

09.08.2017

Wyjazd na zgrupowanie treningowe najstarszych grup siatkarzy do Węgrowa

Zbiórka wyjazdowa uczestników obozu juniorów i kadetów w Węgrowie odbędzie się w dniu 13.08.2017 r. o godz. 11.15 przy ul. Rogalińskiej 2. Bazą noclegową i żywieniową naszych siatkarzy będzie hotel Everest przy ulicy Żeromskiego 21, a treningową obiekty sportowe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Bohaterów Warszawy 10.

  • Hotel Everest w Węgrowie
    Hotel Everest w Węgrowie

UMKS MOS Wola Warszawa informuje, że zbiórka wyjazdowa uczestników obozu juniorów i kadetów w Węgrowie odbędzie się w dniu 13.08.2017 r. o godz. 11.15 przy ul. Rogalińskiej 2.

 

Przypominamy, że uczestnik obozu powinien dostarczyć do klubu wypełnioną kartę obozowej oraz aktualne badania sportowo-lekarskie. Prosimy o zabranie na zbiórkę potwierdzenia wpłaty za obóz. Poza tym należy mieć opłacone składki członkowskie, aby podlegać ubezpieczeniu na zgrupowaniu!

Wszystkie obozy organizowane dla dzieci i młodzieży trenującej w MOS Wola są zgłoszone i kontrolowane przez Kuratorium Oświaty.

 

Bazą noclegową i żywieniową naszych siatkarzy będzie hotel Everest przy ulicy Żeromskiego 21 a treningową obiekty sportowe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych przy ulicy Bohaterów Warszawy 10.

 

Skład sztabu szkoleniowego obozu:

 

Andrzej Kulik - kierownik obozu

Konrad Cop - trener juniorów,

Miłosz Raba - trener juniorów,

Trzciński Kamil - trener kadetów,

Keller Tomasz - trener kadetów

 

Obóz w Węgrowie jest dofinansowany ze środków Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy