Aktualności

16.08.2006

Przygotowania reprezentacji Polski juniorów do Mistrzostw Europy.

W Miliczu trwa ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów przed Mistrzostwami Europy. Trener Gogol ma do dyspozycji 17 zawodników. W kadrze Polski jest trzech zawodników MOS Wola, Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz i Damian Wojtaszek.

  • Reprezentacja Polski juniorów przed ME
    Reprezentacja Polski juniorów przed ME

Trzech siatkarzy MOS Wola jest w kadrze Polski juniorów, przygotowującej sie do udziału w turnieju finałowym o Mistrzostwo Europy.

O miejsce w "12" , która pojedzie na Mistrzostwa Europy rywalizują  Zbigniew Bartman, Grzegorz Łomacz i Damian Wojtaszek.

Trener Zdzisław Gogol ma obecnie do dyspozycji siedemnastu zawodników. Grali oni na turnieju w Trzciance. "W każdym spotkaniu wychodziła inna szóstka, na razie o podstawowym składzie nie mogę nic mówić" - dodaje trener naszych juniorów, którzy we wrześniu zagrają w Kazaniu w mistrzostwach Europy. "Kolejne przygotowania odbędą się w Miliczu .W Miliczu będziemy pracować m.in. nad taktyką, zgrywać podstawowe elementy."

Zdzisław Gogol podkreślił, że na razie zespół skupia swoją uwagę na pierwszym rywalu - Ukrainie. Jest on dość dobrze znany, a trenerzy dysponują odpowiednim materiałem na temat siatkarzy ukraińskich.

Do Kazania juniorzy odlecą 1 września. Będą mieli możliwość aklimatyzowania i być może zagrają sparing z Włochami. W Miliczu mają w planie również spotkania kontrolne. Być może dojdzie do gry z Dynamem Kazań. Przyleci ono do Polski na zgrupowanie, ale oczywiście bez Amerykanów i reprezentantów Rosji.

źródło: www.reprezentacja.net
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy