Aktualności

04.06.2017

Finałowy Turniej o Mistrzostwo Mazowsza rocznika 2005

W dniu 3.06.2017 został rozegrany ostatni finałowy turniej o mistrzostwo Mazowsza w kategorii 3 rocznika 2005.

W turnieju startowało 12 najlepszych zespołów wyłonionych z eliminacji .

Barwy Mosu w roczniku 2006 i młodsi reprezentowali: Maciej Drwięga, Jan Frączyk (I zespół), Wiktor Rodkiewicz, Mikołaj Klapczyński, Mikołaj Malinowski (II zespół). Pierwszy zespół ostatecznie zakończył turniej na piątym miejscu. Druga drużyna uplasowała się po zapierwszą ósemką.

Z rocznika 2005 z naszego klubu startowały 2 zespoły

MOS 1 – Stanisław Chaciński, Bartosz Tomal, Daniel Gotowicki, Aleksander Nowik

MOS 2 – Mateusz Wójcik, Marcin Duda, Mikołaj Kobylińśki, Jan Sawka

Trener: Konrad Nassalski

W pierwszej fazie turnieju zespoły zostały podzielone na 4 grupy po 3 zespoły

Mos 1 wygrał z Siedlcami i przy wycofaniu się jednego zespołu obydwie drużyny awansowały do najlepszej 8

Mos 2 Wygrał pierwszy mecz z Iskrą a następnie z Plasem i z pierwszego miejsca awansował do najlepszej 8

W fazie 2 zespoły trafiały do 2 grup po 4 zespoły gr A Metro 1, Metro 2, MOS 2 , Siedlce

Gr B MOS 1, Saska , Plas, Celestynów

MOS 1 wygrał zdecydowanie wszystkie mecze w grupie i awansował do półfinału

MOS 2 wygrał z Siedlcami  przegrał z Metrem 1 i w ostatnim meczu o wyjście do półfinału musiał uznać wyższość rywala mimo że mecz stał na równym poziomie i do ostatnich piłem toczyła się zacięta walka

MOS 1 w półfinale zmierzył się z Metrem 2 gdzie zdecydowanie wygrał 2:0 i awansował do ścisłego finału

MOS 2 w meczu o 5 miejsce zmierzył się z Plasem gdzie wygrał 2:0 i mógł cieszyć się z 5 miejsca

MOS 1 w finale wygrał pierwszego seta, w drugim nastąpiło rozprężenie i zdecydowanie wygrali przeciwnicy, w trzecim secie granym do 11 wygrywaliśmy już 9:6 i od tamtego momentu mieliśmy problem ze skończeniem akcji wkradła się nerwówka, błąd sędziego i mecz zakończył się 12:10 dla rywala.

Patrząc na przebieg całego turnieju i niedyspozycje jednego z  naszych zawodników z pierwszego zespołu jesteśmy zadowoleni awansu do  Mistrzostw Polski natomiast jest nie dosyt gdyż drugi raz w tym roku mamy prowadzenie w tibreku i nie możemy skończyć meczu. Gratulacje dla chłopaków, podziękowania dla rodziców i walczymy na finałach o jak najlepszą lokatę.

Finały odbędą się 26-29 czerwca w Zabrzu.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy