Aktualności

13.05.2017

Młodziczki MOS Wola drugie w Nieporęckiej Lidze Kadetek

W kwietniu i maju młodziczki MOS Wola uczestniczyły w „Nieporęckiej Lidze Kadetek”. W generalnej klasyfikacji dziewczęta z Woli zajęły doskonałe, drugie miejsce.

 • Kapitanowie zespołów odbierają nagrody
  Kapitanowie zespołów odbierają nagrody
 • Wyróżnione zawodniczki
  Wyróżnione zawodniczki

W tle najważniejszych rozstrzygnięć w młodzieżowej siatkówce w Polsce,  siatkarskie życie innych zespołów nie zamiera. Gdy jedni walczą o medale MP, inni ciężko pracują na efekty, które mają przyjść w przyszłości. W pierwszym turnieju Nieporęckiej Ligi Kadetek wystąpił starszy zespół MOS Wola i zwyciężył. W drugiej i trzeciej kolejce swoich sił próbowały podopieczne trenera Radosława Krukowskiego. Drugi zespół MOS Wola zajął kolejno 4 i 3 miejsce. Był to nie lada wyczyn, zważywszy na to, że prawo gry w lidze miały dziewczęta z roczników 2000. Różnica wieku była jedyną, która różniła nas od pozostałych zespołów. Na parkiecie walka toczyła się jak równy z równym. A jak smakuje zwycięstwo z bardziej doświadczonym przeciwnikiem? Doskonale. W drugim turnieju została wyróżniona – Katarzyna Mazurek, w trzecim  – Zuzanna Czarnocka. Jednak na te wyróżnienia pracowała cała ekipa. Dlatego: Brawo zespół!

Klasyfikacja generalna:

 1. UKS Esperanto
 2. UMKS MOS Wola Warszawa
 3. UKS SMS Warszawa
 4. LTS Legionovia Legionowo
 5. 13 Radom
 6. UKS Dębina Nieporęt

Skład:
Daria Bukańska, Marysia Butryn (C), Zuzanna Czarnocka,  Julia Gawęda, Emilia Kaczmarzyk, Aleksandra Kulik, Ewa Kwiatkowska, Amelia Malec, Patrycja Malinowska, Katarzyna Mazurek, Julia Wójciak.

RK 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy