Aktualności

09.05.2017

Trzy pary dziewcząt w półfinale Mistrzostw Mazowsza w kategorii „2” minisiatkówki

W miniony weekend odbył się ostatni turniej eliminacyjny minisiatkówki dziewcząt w kat. „2”. Nasze wolskie zespoły walczyły dzielnie. Podczas turniejów, trener Radosław Krukowski do tej rywalizacji wystawił osiem zespołów, które walczyły o różne cele. Trzy ekipy awansowały do półfinałów Mistrzostw Mazowsza.

Celem głównym było osiągnięcie finału dla zespołów liderujących grupie. By osiągnąć ten cel należało wygrać wszystkie mecze w swoich grupach w kolejnych turniejach. Takie szanse miał zespół I (Asia Bartosiewicz i Maja Wydmańska), ale w trzecim z kolei turnieju zespół  wygrał pięć z sześciu spotkań i wraz z zespołami MOS II (Agata Bartosiewicz i Alicja Kulik) i MOS V (Maja Kiełek i Natalia Les) o swoją szansę na finał będą walczyć w półfinale. Brawo dziewczyny – to już dobry wynik!

Zespoły MOS III (Julia Tereszczuk i Karolina Wyszkowska) MOS IV (Zuzanna Zielińska, Zuzanna Grajeta i Agata Masica), MOS VI (Oliwia Olszyńska, Marysia Kaczmarzyk), MOS VII (Maja Wysocka, Basia Zieja) i MOS VIII (Małgosia Kulka, Nikola Serdak, Marysia Wydmańska) miały za zadanie podnieść swoje umiejętności  siatkarskie oraz oswoić się ze stresem boiskowym jaki towarzyszy grze o wynik. Wszystkie ekipy spisały się na medal czego dowodem jest klasyfikacja poszczególnych turniejów. W każdym zestawieniu dziewczęta były wyżej w drabince turniejowej. Ostatecznie bez awansu, ale z zadowoleniem z własnych postępów i oczekiwaniem na nowe doświadczenia siatkarskie, dziewczęta zakończyły pierwszy sezon w swojej przygodzie z siatkówką.

Turniej półfinałowy odbędzie się już 27 maja br.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy