Aktualności

19.07.2006

Trwają mistrzostwa Polski kadetów w plażówce, w ramach OOM.

Para kadetów MOS Wola , Patryk Strzeżek - Fabian Drzyzga wygrała swoje dwa pierwsze pojedynki po 2:0 , następnie przegrała 1:2 , ale po dzisiejszym dniu znalazła się wśród sześciu duetów, które pozostały jeszcze w walce o czołowe lokaty w mistrzostwach.

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łodzi
    Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Łodzi
Para kadetów MOS Wola , Patryk Strzeżek - Fabian Drzyzga wygrała swój pierwszy pojedynek 2:0 z parą białostocką  Sacharewicz - Krysiuk ( MUKS 15 Białystok)  , na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Łodzi.

W drugim pojedynku nasza para MOS Wola pokonała 2:0 duet Bębenek - Pawlica ( Janina Libiąż).

W trzecim meczu , o wejście do finałowej czwórki, z lewej strony, nasza para po wyrównanym pojedynku, przegrała niestety 1:2 z parą Wojtkowiak - Stańczyk (Progress Września).

Na placu boju pozostało już tylko sześć par, które jutro powalczą o najlepsze miejsca.

Z lewej strony już zapewniły sobie awans do czwórki pary:  Kantor - Kądzioła (MMKS Dąbrowa Górnicza) oraz zwycięzcy naszej pary , Wojtkowiak - Stańczyk (Progress Września).

Po przegraniu meczu,  nasza para znalazła się z prawej strony i jutro rano zagra z parą Bernyś - Chrzanowski (MMKS Dąbrowa Górnicza). Zwycięzcy tego meczu wejdą do finałowej czwórki,  walczącej o medale, zaś przegrani zajmą miejsce 5-6 w mistrzostwach Polski.

W drugiej parze, która jest z prawej strony,  w podobnej sytuacji zagrają o wejście do finałowej rozgrywki Szałankiewicz - Leźnicki (Staszów) z parą Kotecki - Ziętek (Progress Września).
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy