Aktualności

18.07.2006

Para kadetów MOS Wola, Patryk Strzeżek - Fabian Drzyzga startuje w finałach OOM.

Para kadetów MOS-u , P. Strzeżek - F. Drzyzga startuje w Łodzi w turnieju finałowym mistrzostw Polski kadetów w siatkówce plażowej , w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży "Ziemia Łódzka 2006".

  • Patryk Strzeżek i Fabian Drzyzga
    Patryk Strzeżek i Fabian Drzyzga
Para kadetów MOS-u Wola , Patryk Strzeżek - Fabian Drzyzga startuje w Łodzi w turnieju finałowym mistrzostw Polski kadetów w siatkówce plażowej , w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży " Ziemia Łódzka 2006 ".

Turniej odbywa się na boiskach Szkoły Mistrzostwa Sportowego siatkówki plażowej w Łodzi , w terminie 19 - 20 lipca.

Nasza para Patryk Strzeżek - Fabian Drzyzga zdobyła wcześniej mistrzostwo Mazowsza i wygrała półfinał mistrzostw Polski w Suwałkach, awansując do 16 najlepszych par w Polsce.

Niestety, trudno jest pogodzić starty w siatkówce halowej i plażowej. Nasi obydwaj siatkarze przez dwa ostatnie tygodnie nie trenowali wcale plażówki, ponieważ uczestniczyli w zgrupowaniu reprezentacji Polski w siatkówce halowej , w Wiśle.
W czasie zgrupowania  grali w trzech meczach międzypaństwowych kadetów  Polska - Włochy,  w Goczałkowicach i Kędzierzynie Koźlu, wygranych przez reprezentację Polski.

Trener kadry Polski,  pan Karol Janaszewski zwolnił ze zgrupowania w Wiśle naszych siatkarzy , aby pojechali do Łodzi na finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Życzymy naszej parze udanego występu i zobaczymy jak spiszą się na piasku, mimo że nie trenowali plażówki w ostatnich tygodniach.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy