Aktualności

18.07.2006

Mazowiecki SPORT Express o sukcesie siatkarzy MOS Wola w plażówce.

Medalowy sukces naszej pary juniorów Żurek - MIgdalski został odnotowany przez media. Mazowiecki SPORT Express zamieszcza relację z MP w Rybniku pt. " BRĄZOWI Z WOLI ". O medalu pisze też strona Urzędu Dzielnicy Warszawa Wola.

  • Mazowiecki Sport Express
    Mazowiecki Sport Express
  • Podium medalistów MPJ w Rybniku
    Podium medalistów MPJ w Rybniku
Medalowy sukces naszej pary juniorów został odnotowany przez media. Mazowiecki SPORT Express zamieszcza relację z MP w Rybniku pt. " BRĄZOWI  Z  WOLI ".

W relacji czytamy m.in..." Chłopcy rywalizowali w Rybniku. Na turniej pojechały trzy mazowieckie drużyny, Michał Żurek i Dawid Migdalski z MOS Wola oraz pary Jadaru Radom, Jakub Bucki - Sebastian Sobczak i Damian Słomka - Wojciech Żaliński. Zgodnie z oczekiwaniami najlepiej zaprezentowali się warszawianie. Żurek i Migdalski wywalczyli brązowe medale.... Żaliński i Słomka zajęli 5-6 miejsce, zaś Bucki i Sobczak lokatę 9-12..."

O medalu pisze też strona Urzędu Dzielnicy Warszawa Wola. Oprócz relacji z mistrzostw, zdjęć naszej pary i podium medalistów, zamieszcza też wypowiedź trenera Krzysztofa Zimnickiego.

"...Trener MOS Wola, pan Krzysztof Zimnicki po turnieju powiedział: - Zgodnie z oczekiwaniami , turniej finałowy miał bardzo zacięty przebieg, aż 13 meczów zakończyło się wynikiem 2:1. Do medali aspirowało około 10 par, spośród 16 startujących . Nasza para zaprezentowała się bardzo dobrze, szczególnie w obronie. Trochę może zabrakło wzrostu , więc blok nie był najsilniejszą bronią naszego duetu. Cieszy kolejny medal w mistrzostwach Polski wolskich siatkarzy, tym bardziej, że nie mamy własnego boiska do plażówki."...
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy