Aktualności

29.03.2017

Siatkarki MOS Wola wygrywają w Zambrowie

W dniach 25-26 marca odbył się Ogólnopolski Festiwal Mini Siatkówki dziewcząt w Zambrowie. W turnieju wzięło udział 57 zespołów w trzech kategoriach, a wśród nich czołowe drużyny z Polski. Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły trójek i dwa zespoły czwórek MOS Wola.

Najlepszy wynik spośród wszystkich naszych drużyn uzyskała czwórka w składzie Kasia Mazurek, Zuzia Trzpioła, Nikola Grodzicka, Ola Milewska i Martyna Kuklińska. Dziewczęta w całym turnieju przegrały tylko jedno spotkanie. W drodze po złoto wygrały między innymi z drużyną z Bytomia, ubiegłorocznymi mistrzyniami Polski w kategorii trójek.

Z bardzo dobrej strony pokazały się pozostałe nasze dziewczęta. Trójki pomimo braków kadrowych oraz druga drużyna czwórek zajęły kolejno X, XIV i XV miejsce.

Ogromne gratulacje dla złotych medalistek oraz podziękowania za walkę i determinację dla wszystkich siatkarek MOS Wola. Mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie zaprocentuje podczas rywalizacji o mistrzostwo Mazowsza. Kolejny turniej eliminacyjny z cyklu Kinder+Sport  już w najbliższy weekend w Międzyborowie.

Składy trójek:

MOS I: Ola Piłat, Zuzia Osuch, Ala Rączka

MOS II: Lidka Murawska, Gosia Maślanka, Justyna Kaczor

Składy czwórek:

MOS I: Kasia Mazurek, Zuzia Trzpioła, Nikola Grodzicka, Ola Milewska i Martyna Kuklińska

MOS II: Patrycja Palczewska, Karolina Lech, Dominika Raszka, Wiktoria Starbała, Julka Rostkowska

Klasyfikację, fotogalerię i video relację z turnieju można oglądać na stronie:

http://www.zambrow.org/aktualnosci/strona.php?strona=artykuly_pokaz&id=22495

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy