• II turnus obozu minisiatkarzy w Żyrardowie rozpoczęty.

II turnus obozu minisiatkarzy w Żyrardowie rozpoczęty.

22.01.2018

W niedzielę 21.01.2018 r w Żyrardowie rozpoczęli II turnus minisiatkarze MOSu Wola.Czytaj całość

• Zwycięstwo siatkarzy MOS Wola 3:0 z Metrem na Ursynowie w meczu II ligi mężczyzn.

20.01.2018

Siatkarze MOS Wola wygrali 3:0 wyjazdowy mecz z Metrem Warszawa w II lidze mężczyzn. Wygrana na boisku przeciwnika i to za trzy punkty, bez straty seta, to sukces naszej drużyny. Gratulacje!Czytaj całość

• Swish swish dance

Swish swish dance

20.01.2018

Sportowa przygoda na obozie kondycyjno-siatkarskim dobiega końca. Nasi młodzi siatkarze godzili pasję siatkarską z rozrywką i wypoczynkiem. Tygodniowy pobyt z całą pewnością będą mile wspominać uczestnicy I turnusu w Żyrardowie. Przybyło umiejętności siatkarskich, podniósł się poziom sprawności sportowej ale również i dance młodych siatkarzy niczego sobie….;) Wrażenia z obozu sportowego przedstawili jego uczestnicy poniżej.Czytaj całość

• Zmiana zimowego zgrupowania w Żyrardowie.

Zmiana zimowego zgrupowania w Żyrardowie.

19.01.2018

Kończy się tygodniowe zgrupowanie najmłodszych roczników minisiatkarzy MOS-u Wola w Żyrardowie. Program obozu był bogaty i urozmaicony,Czytaj całość

• Siatkarki  MOS WOLA rozpoczynają zimowe zgrupowanie sportowe.

Siatkarki MOS WOLA rozpoczynają zimowe zgrupowanie sportowe.

19.01.2018

Siatkarki MOS WOLA rozpoczynają zimowe zgrupowanie sportowe. W niedzielę 21.01.2018r., wyruszamy o godz. 13.00 na obóz sportowy do Przysuchy. Zbiórka 12.30, ul. Rogalińska 2 .Czytaj całość

• Przegrana siatkarzy MOS Wola 1:3 z Legią w derbach Warszawy w hali przy Rogalińskiej

17.01.2018

Siatkarze MOS Wola przegrali 1:3 mecz w rozgrywkach II ligi mężczyzn w derbowym pojedynku z Legią Warszawa. W dwóch pierwszych setach dominowała na boisku drużyna Legii. Potem MOS Wola wygrał trzeciego seta, a w czwartej partii trwała zażarta walka. Kiedy wydawało się, że niespodziewanie może dojść do piątej partii, kontrowersyjna decyzja sędziego zakończyła rywalizację w tym meczu.Czytaj całość