Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6 wraz z Radą Rodziców uczestniczy w akcji zbierania nakrętek na podnośnik dla dzieci z dystrofią mięśniową. Podczas wizyty w Instytucie Matki i Dziecka przedstawiciele MOS przekazali zbiory, podtrzymali chęć dalszej współpracy z IMiD na rzecz dzieci. Czytaj całość

• Ekipa MOS Wola z Ambasadorem turnieju , reprezentantem Polski Grzegorzem Boćkiem

Drużyna MOS Wola na czwartm miejscu w VI. Turnieju Orlik Volleymania w Kaliszu

23.06.2016

Wspólna drużyna dziewcząt i chłopców (zespoły czwórkowe) MOS Wola prowadzona przez trenera Mateusza Jaworskiego, zajęła czwarte miejsce w krajowym finale VI. Turnieju Orlik Volleymania, który odbył się w Kaliszu z udziałem 24 zespołów. Czytaj całość

• II miejsce siatkarek MOS Wola w turnieju trójek w Nadarzynie.

21.06.2016

W sobotę 18 czerwca, dziewczęta z rocznika 2004, wzięły udział w turnieju trójek Nadarzyn Cup. Do zawodów przystąpiły trzy zespoły MOS Wola. Najlepsza nasza drużyna zakończyła rywalizację ze srebrnymi medalami, pozostałe dziewczęta dzielnie walczyły, ale zajęły dalsze lokaty. Czytaj całość

• Na podium mistrzostw Mazowsza najlepsze pary dziewcząt i chłopców. Fot: MWZPS

Dwa srebrne medale dla MOS Wola w mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej młodziczek i młodzików.

21.06.2016

Dwa srebrne medale i cztery awanse do półfinałów mistrzostw Polski wywalczyły duety młodziczek i młodzików w mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej. Tytuły wicemistrzowskie na Mazowszu wywalczyły pary MOS-u : Izabela Szymkowska / Zuzanna Dygdoń oraz Mikołaj Drobek / Gracjan Sucharski . Gratulujemy! Czytaj całość

• Nasza drużyna na turnieju w Olsztynie.

Awans drużyny MOS Wola do krajowego finału z turnieju makroregionalnego Orlik -Volleymania w Olsztynie

17.06.2016

Zespół UMKS MOS Wola awansował do turnieju finałowego Orlik - Volleymania, z turnieju makroregionalnego, który odbył się w Olsztynie. W turnieju startują zespoły czwórkowe, składające się z dwóch dziewcząt i dwóch chłopców. Finał turnieju Orlik Volleymania odbędzie się w Kaliszu w terminie 20-22 czerwca br. Czytaj całość

• Wspolne foto drużyny siatkarek z burmistrzem w wolskim ratuszu

Młodziczki MOS Wola z wizytą u burmistrza Dzielnicy Wola

16.06.2016

Burmistrz Dzielnicy Wola Krzysztof Strzałkowski przyjął w wolskim ratuszu i nagrodził drużynę młodziczek MOS Wola - brązowe medalistki mistrzostw Polski wraz z trenerami i władzami MOS Wola. Czytaj całość

• Mistrzowie Mazowsza w kategorii kadetów: Jakub Krupiński i Patryk Belkiewicz

Duet siatkarzy plażowych MOS Wola Patryk Belkiewicz - Jakub Krupiński mistrzami Mazowsza kadetów

14.06.2016

Para siatkarzy plażowych MOS Wola Patryk Belkiewicz - Jakub Krupiński została mistrzami Mazowsza kadetów. Bardzo długo trwające zmagania zakończyły się około godz.23,00 w poniedziałek, na Ursynowie. Czwarte miejsce zajął inny duet MOS-u Antoni Milczarski - Kacper Wiśniewski i także wywalczył awans do półfinału Mistrzostw Polski. Gratulujemy! Dziewczętom z MOS Wola nie udało się zdobyć medalu, ale para Amanda Kowalska / Justyna Piwowarczyk (UMKS MOS Wola Warszawa) zajęła 4 miejsce i awans do MP. Czytaj całość